anjoy® kullanım talimatları

anjoy® özel bakım, anal ve mahrem bölgelerdeki hassas cildi korumak ve bakımını yapmak için özel olarak yaratılmıştır. anjoy®’da bulunan fitokimyasallar, antioksidan, antienflamatuar, antibakteriyel, antiviral ve antifungal özellikleri nedeniyle olağanüstü bir potansiyele sahiptir. Bitki maddelerinin türü ve miktarı, canlılıklarını en iyi şekilde geliştirebilmeleri için koordine edilir. Cilt sağlığını olumsuz etkileyen faktörler bu sayede azaltılabilir.

anjoy® uygulama alanları

anjoy® günlük samimi bakımın bir parçası olarak korur ve yeniler, ancak çok çeşitli uygulamalarla bakıma eşlik etmek için de kullanılabilir:

 • Cilde uygulanan anal ilişki gibi ağır bir yükten önce ve sonra
 • özel bölge ve anal bölgede temizlik sonrası bakım için
 • Puritus ani (anal bölgede kaşıntı/yanma) için rejenerasyon ve bakım
 • anal fissür (anal fissür), hemoroid gibi cilt hastalıkları için eşlik eden bakım
 • tahriş olmuş cildi korumak ve bakımını yapmak için samimi tıraştan sonra

anjoy®’un diğer uygulama alanları

Anal ve genital bölgedeki hassas ve hassas ciltler için iyi olan şey, diğer uygulama alanlarında da yenileyici ve bakım özellikleriyle göz dolduruyor:

 • nörodermatit veya sedef hastalığı (sedef hastalığı) gibi cilt hastalıkları olan stresli ciltler için destekleyici bakım
 • Örneğin topuklarda, eklem kıvrımlarında, ayak tabanlarında, ayak parmaklarının arasında, parmak uçlarında ve ayrıca dudaklarda ve ağzın köşelerinde
 • yoğun güneşe maruz kaldıktan sonra cildi yatıştırmak için
 • Kalıcı makyaj veya microblading tedavisinden sonra stresli cildin bakımı ve yenilenmesi için

Seksten sonra mahrem ve anal bölgeye özen gösterin

İyi anal hijyen, seks sonrası dokunun yenilenmesini destekler ve olası rahatsızlıkları azaltmak için bir ön koşuldur.

Temizlik mahrem bakım ürünleri, mahrem spreyler vb. temizlik sağlamalıdır. Bu ürünlerden bazıları, cildin doğal koruyucu filmine zarar verebilecek ve cildin ortamını değiştirebilecek bileşenler içerdiğinden, bu, anal seks sonrasında hassas cildin daha fazla tahriş olmasına yol açabilir. Ilık suyla bölgesel duş, tuvalet kağıdı veya ıslak mendil kullanmaktansa tercih edilen en nazik temizleme yöntemidir. Su, daha fazla silme ve temizlemeye ihtiyaç duymadan anüs çevresindeki alanı nazikçe temizleyebilir.

Kurutma en iyi ılık bir ayarda bir saç kurutma makinesi ile yapılır. Ardından dokuya bakım yapmak ve korumak için ince bir anjoy® tabakası uygulayın. Gerekirse, anal bölgedeki hassas cildi esnek tutmak ve yenilenme ve canlanma için optimum besinleri sağlamak için balsamı birkaç kez kullanın. anjoy® uzun süreli bakım için güvenle kullanılabilir.

anjoy® bileşimi (INCI listesi)

 • Zeytinyağı (Olea Europaea Meyve Yağı) – posa ve tohumların preslenmesinden
 • Keten tohumu yağı (Linum Usitatissimum Seed Oil) – tohumların preslenmesinden elde edilen
 • Hint yağı (Ricinus Communis Seed Oil) – tohumların preslenmesinden
 • Kenevir yağı (Cannabis Sativa Seed Oil) – tohumların preslenmesinden (THC içermez)
 • Çörek otu yağı (Nigella Sativa Seed Oil) – tohumların preslenmesinden
 • Karnauba mumu (Copernicia Cerifera Cera) – karnauba palmiyesinin yapraklarından
 • Rosin (reçine) – kozalaklı ağaçların reçinesinden elde edilen saflaştırılmış distilat
 • Tormentill / kan kökü kökleri (Potentilla Erecta Root Extract) – zeytinyağındaki aktif bileşenlerin soğuk özü
 • Gerçek papatya çiçeği (Chamomilla Recutita Çiçek Özü) – zeytinyağındaki aktif bileşenlerin soğuk özü
 • Meşe kabuğu (Quercus Robur Bark Extract) – zeytinyağındaki aktif bileşenlerin soğuk özü
 • Muz yaprağı (Plantago Lanceolata Yaprağı Ekstresi) – zeytinyağındaki aktif bileşenlerin soğuk özü
 • Cadı fındığı kabuğu, ince dallar, yapraklar (Hamamelis Virginiana Kabuğu/Yaprak/Dal Özü) – zeytinyağındaki aktif bileşenlerin soğuk özü
 • Doğal bir koruyucu olarak E Vitamini (tokoferol)

Depolamayla ilgili notlar

Karışım esas olarak doğal yağlardan ve doğal aktif bileşenlerin soğuk özlerinden oluşur. Şişeyi oda sıcaklığında saklayın – buzdolabında veya doğrudan güneş ışığında değil – ve kullanımdan hemen sonra şişeyi kapatın.

anjoy®’da bulunan asılı madde, doğal bir ürünü karakterize eder ve kasıtlı olarak filtrelenmemiştir. Bir süredir anjoy® kullanmadıysanız, bu asılı parçacıklar dibe çökebilir. Bu nedenle, eşit bir karışım elde etmek için kullanmadan önce lütfen her zaman şişeyi sallayın.

Kullanımla ilgili notlar

Uygularken, avucunuzun içine az miktarda (1 – 2 pompa) anjoy® koyun ve oradan etkilenen bölgelere yaymak için balsamı parmağınızla alın. İnce bir kat uygulamanız yeterlidir.

Saflık adına

anjoy®’un rengi sarı / yeşilimsidir. Balsamda bitki kokusuna ek olarak papatya ve ağaç reçinesi algısı da mevcuttur. anjoy®’un doğallığı adına ilave koku veya renklendirici eklenmemiştir.

anjoy® neredeyse tamamen yağ bazlıdır. Ne su ne de alkol içerir. Bu, karışımın tamamen dengeleyiciler, parabenler, emülgatörler veya benzeri katkı maddeleri olmadan üretilmesini mümkün kılar. anjoy®’a daha uzun raf ömrü ve stabilite kazandırmak için antioksidan olarak az miktarda doğal E vitamini eklenmiştir.

Alerjiye yatkınsanız – güvenliğiniz için bir cilt testi

anjoy® balsamı, diğer şeylerin yanı sıra gerçek papatya ve cehri içerir. Papatya veya muzda alerjik reaksiyonlar çok nadir olsa da, alerjiye yatkınsanız ve kendinizi güvende hissetmiyorsanız, düzenli kullanımdan önce bir kez cilt testi yaptırmalısınız.

Bu test için en iyisi ön kolun içini almak ve oraya bir veya iki damla balsam uygulamaktır. Cildinizin tepki verip vermediğini görmek için en az altı saat bekleyin. En geç 12 saat sonra artık cilt reaksiyonu olmayacağından emin olabilirsiniz.

Bu süre zarfında yanma, kaşıntı veya diğer alerjik reaksiyonlar meydana gelirse, lütfen testi durdurun ve cildi bol temiz su ve yumuşak bir sabunla yıkayın. O zaman kullanılması tavsiye edilmez.

Yasal bilgiler

anjoy® bir bakım kremidir, öncelikle hassas ciltler için tasarlanmıştır ve bu nedenle anal ve genital bölgede kullanım için özellikle uygundur.

anjoy® bir ilaç değildir ve herhangi bir terapötik önlemin yerine geçmez, ancak bakım yapabilir, sakinleştirebilir, yenileyebilir, koruyabilir, eşlik edebilir ve destekleyebilir.

anjoy® kullanmak doktora gitmenin yerine geçmez. Emin değilseniz veya kalıcı semptomlarınız varsa, daima güvendiğiniz, uygun şekilde eğitilmiş bir uzmana danışın.

Şu yer için özel olarak üretilmiştir:
Bemapharm GmbH
Borsigstraße 9
41469 Neuss

www.bemapharm.com

Almanya’da Üretilmiştir